+38 (068) 024 5169   +38 (044) 279 0096    Open Policy Foundation

Новини

news-photo

Літня [не]школа для освітян у Міжнародній Зеленій Школі

12/04/2019 22:33

Подивитися версію цієї новини на Smore

Ви спустошені? З Вас вимагають все більше і більше роботи, нових умінь, звітів, методичок, статей, міжнародних конференцій, сертифікатів? Думаєте, коли вже той останній дзвінок, коли вже вичитаєте всі години, посадите городи і чи буде той відпочинок? І що далі...Мрієте вимкнути телефони і полежати з книгою в гамаку?

Тоді ви влучили в десятку! Запрошуємо в альтернативну школу для освітян, де ви по-новому відчуєте втрачений смак життя, спілкування і ...навчання.
Ми пропонуємо розумний відпочинок без телефонних дзвінків і завдань “СьогодніНаВчора”.

 

НАШІ ЦІННОСТІ

 

Нам важливо плекати команду небайдужих педагогів, які мають не лише потужний інтелект, а й перш за все, - добре серце. Тому дуже багато активностей спрямовано саме на виховання «людей добрих справ», на те, щоб вчителі і діти вміли працювати в команді і одне одному допомагали.

 

Наше гасло:

Науку - для миру, освіту з любов’ю - кожному!

Міжнародна Зелена Школа імені Клима Чурюмова - це школа «без стін», в якій лабораторії працюють просто неба, а гірські шелест та пахощі, друзі поруч створюють особливу атмосферу, вільну від гаджетів та міського шуму. В ній вже 3 роки працює [не]школа для освітян, де пройшли навчання більше 100 вчителів шкіл, викладачів університетів/коледжів, працівників управлінь освіти з різних регіонів. Метою є створення команди небайдужих освітян для поширення інноваційної STrEAM освіти в основі якої є цінності милосердя, відповідальності, поваги до національної традиції та розмаїття.

 

 

ПРОГРАМА

 

Нашою родзинкою є унікальний навчальний простір високо в горах, у селі Космач в Карпатах. Тут поєднуються традиційне мистецтво, екологічні цінності і STEM/STrEAM освіта, цифрове навчання. Програма формується з різних навчальних модулів. Обов’язковим є також #простір_ для_мрій: кава просто неба, майстерні з традиційного мистецтва, зустріч світанку в горах, вечірні гуцульські танці, спогляданння водоспаду, спостереження зоряного неба, походи на полонину, інше.

 

  • 6-денна сесія включає три навчальні модулі, які визначаються в анонсі програми

  • кожна сесія завершується Міжнародною конференцією “Від екології душі - до екології Всесвіту!”

  • учасникам, які успішно пройшли навчання, видаються сертифікати, де вказується кількість годин (спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти)

 

НАВЧАЛЬНІ МОДУЛІ

 

Big picture

 

DIGITAL_TOOL

 

Big picture

 

ПРОСТІР ДЛЯ МРІЙ? Є!

 

ВИКЛАДАЧІ

 

Тренінги для освітян проводяться спільно з вченими, митцями, а також викладачами з фізико-математичних, природничих ліцеїв, Луганського інституту післядипломної педагогічної освіти. Окремі модулі проводять тренери Фонду “Відкрита політика”, які пройшли навчання та мають міжнародні сертифікати MASHAV, Ізраїль.

 

КОЛИ?

 

2-7 липня [не]школа для освітян

Є окремі табори для школярів, в яких передбачені навчальні модулі для освітян.

Для вчителів фізики/астрономії, образотворчого мистецтва, праці/технологій - сесія 3-10 червня. Більше тут

Освітяни можуть додатково самі визначатись з датами. Для цього треба зв’язатися з координатором Міжнародної Зеленої Школи за телефоном 38 067 454 45 16 або електронною адресою igsassistant@gmail.com

 

ТРАНСФЕР

 

До залізничної станції “Коломия” учасники добираються самостійно. Трансфер до Коломиї і назад не входить у вартість путівки. На певні сесії можливий трансфер через Івано-Франківськ, Чернівці, Львів. Цю інформацію можна дізнатися у координатора або ознайомитись з нею в анонсах.

 

ВАРТІСТЬ

 

4 200 грн. У вартість входить програма проживання, 4-разове еко-харчування, трансфер Коломия-Космач-Коломия

УВАГА! З 2019 діє окрема програма бонусів для освітян, які залучають учнів до участі в Міжнародній Зеленій Школі.

 

GREEN ST[r]EAM

 

Big picture

Давайте об’єднаємось у команду і подаруємо кожній дитині, де б вона не жила, можливості: інноваційні, креативні, нові. 

Тоді кожен Ваш учень стане маленькими Ейнштейном чи Кюрі. А головне - з великим добрим серцем.

Відкриваймо вікна шкіл в майбутнє!

 

Більш детально можна дізнатись про ST[r]EAM, подивившись лекцію Ірини Жданової на телеканалі “Перший національний”

 

Реєструйтесь вже зараз, адже частина сесій вже заброньована

 

ВІДГУКИ

 

Наталя САРАНА, вчитель, м.Рубіжне Луганської області:

«Дуже приємні знайомства, досвід, відчуття поваги до себе та своїх знань та вмінь, ніхто ні до чого не змушує, а ти сам на крилах бажання розкриваєшься, розквітаєшь, як квітка!!!»

Олесь САНІН, відомий український кінорежисер, викладач Міжнародної Зеленої Школи

«У мене є враження того, що тут майбутнє. Те як діти задають питання свідчить про те, що ти недарма щось робиш, недарма приїхав сюди і це дуже важливо. Я весь час думаю про продовження цієї роботи щодо співпраці. Впевнений що через багато років, коли зустріну цих дітей перед якими щось читав, розповідав про кіно, буду пам’ятати їхні очі – такі ж натхненні і щасливі але вже дорослі. Точно знаю, що когось з них колись зустріну великим академіком і точно хорошу людину».

Picture
 
Юрій ХАЛАВКА, кандидат хімічних наук, докторант Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, викладач Міжнародної Зеленої Школи

«Це був цікавий досвід Ми побачили, що діти у Міжнародній Зеленій Школі дуже мотивовані і багато з них дійсно проявляли інтерес до того, що ми їм показували: до експериментів, прикладних речей з хімії. Це приємно тішить. Видно, що коли діти самі починають долучатися до експериментів і робити щось своїми руками, їх це захоплює і пробуджує інтерес до навчання. Саме тому усі заняття у Міжнародній Зеленій Школі проходять в неординарній та інтерактивній формі, щоб зацікавити кожного».

Picture
 

Юлія НЕФЬОДОВА, Луганський національний аграрний університет Луганська область:

«Коли працюєш із Фондом «Відкрита політика», то відчуваєш професіоналізм, а наша обізнаність зростає у невимушеній атмосфері толерантності та компетентності. Таке дивовижне поєднання надихає не просто на створення нових продуктів під пильним оком тренерів, а й на бажання розвиватися у подальшому.»

Picture
 

Вікторія ЗАДОРОЖНЯ, вчитель Рубіжанської загальноосівтньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Луганської області:

«На тренінгу Фонду ми із задоволенням отримали знання, які допомагають нам і нашим дітям змінити наше життя на краще. »

Picture
 

Олександр БОЛОТІН, викладач спецдисциплін Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, фахівець з профорієнтаційної роботи:

«Збіг очікувань і отриманих результатів - швидше за все саме так можна охарактеризувати тренінги, які проводить Фонд "Відкрита Політика". Не перестаєш дивуватися наскільки тренерам вдається пов'язати воєдино теорію і отримання практичних навичок.»

Picture
 

Світлана ШКУРКО, методист з дистанційної освіти відділу освіти міської ради, м. Мирноград, Донецької області:

Приємні враження залишилися від відвідування Космач-Ставницької ЗОШ І-ІІ ступенів, де на власні очі побачили, як сільська школа працює у високогірних умовах. Усіх зацікавила тема проектного менеджменту. Впевнена, що ідеї, які виникли під час занять, будуть реалізовані у якості певних проектів.

Заняття тренінгу проходили у неформальній обстановці. Крім лекцій та практичних завдань були ще й «Години для мрій», «Космічне какао» та «Простір для мрій». Це надало змогу учасникам насолодитися природою, теплом гірського сонця, доторкнутися до місцевого колориту.

Тренінг став справжнім комунікаційним майданчиком для розширення взаємозв’язків між освітянами Донеччини.

Picture
 

Наталія БОБРОВСЬКА, заступник начальника відділу освіти Добропільської міської ради Донецької області:

«Тренінг Фонду “Відкрита політика” проклав зелений шлях, куди йти і як працювати. »

Picture
 

Відео враження від Світлани КРЕТОВИЧ, в.о. директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, КРАВЧУК Ірини, головного спеціаліста сектора переміщених осіб МОНУ

 

СПІВПРАЦЯ

 

Міжнародна Зелена Школа співпрацює зі школами України, Ізраїлю і США для популяризації GREEN ST[r]EAM освіти.

Для вчителів є пропозиція розробити спільно план співпраці на 2-3 роки з навчальним закладом або місцевою владою для апробації методи GREEN ST[r]EAM в місцевій громаді.

 

Адреса Міжнародної зеленої школи:

с. Космач Косівського р-ну

вул Ставницька ,128.

Знайти на карті

 

Координати геолокації: 48.308176, 24.832688