+38 098 079 69 73   +38 (044) 288 5075    Open Policy Foundation

Про Фонд

Зелена програма діє від початку заснування Фонду, з 2008 року, і спрямована на допомогу у вирішенні питань міжнародної екологічної безпеки та адаптації до змін клімату, включаючи реалізацію конкретних проектів і програм на регіональному та загальнонаціональному рівнях через залучення вчених до формування політики та налагодження комунікацій з місцевими громадами задля просування ідеї сталого розвитку.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПРОГРАМИ:

Проведення інформаційних кампаній на загальнонаціональному рівні та у місцевих громадах щодо адаптації до змін клімату; розробка і впровадження моделі проведення соціального діалогу з питань адаптації до змін клімату на рівні громади між молодими вченими та представниками влади. У 2015 році Фонд ініціював спільно з Посольством Франції промо-кампанію “Чистий четвер”, приурочену 21-й сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату.

Інформаційна кампанія являла собою цикл регулярних щотижневих прес-конференцій під загальною темою: «Від екології цінностей – до екології Всесвіту: виклики в умовах глобальних змін клімату», а також круглі столи. Одночасно виходили тематичні програми, інтерв’ю на радіо, блоги на порталі LB, матеріали на інших медіа-ресурсах.

Була створена соціальна реклама на екологічну тематику, створена юними журналістами Дитячої медіа-студії «Птахи». З 2012 року у Фонді працює Міжнародна зелена школа, яка є майданчиком для апробації та поширення сучасних методик STREAM освіти для плекання майбутніх інноваторів із зеленими цінностями.

Зелена програма віднесена до стратегічних пріоритетів Фонду 2017-2020, оскільки перед Україною стоїть завдання сформувати нову кліматичну політику в рамках загальної стратегії соціально-економічного розвитку країни.