+38 098 079 69 73   +38 (044) 288 5075

Про програму

Програма Фонду для дітей та молоді з Донбасу та Криму щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти почала діяти у вересні 2014 року.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ:

  • Адвокаційна кампанія – робота експертів Фонду в робочих групах у парламенті, Міністерстві освіти і науки, Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та ВПО. За ініціативи Фонду проводяться важливі міжвідомчі наради, круглі столи, результатом яких стало внесення змін в закони та інші нормативно-правові акти, які розширюють доступ до здобуття української освіти.
  • Проведення інформаційних компаній для школярів з тимчасово окупованої території Криму та тимчасово непідконтрольної Уряду України території Донбасу щодо можливостей рівного доступу до якісної освіти. Фонд спільно з МОН та УЦОЯО розробляє покрокові інструкції щодо отримання документів про освіту державного зразка, створює соціальні ролики, інформаційні листівки, спільно з МІП та МінТОТ активно поширює цю інформацію.
  • Надання консультаційних послуг та супроводу з освітніх питань, у т.ч. особам, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та тимчасово непідконтрольної Уряду України території Донбасу, ВПО. У Фонді «Відкрита політика» з липня 2016 року працює «гаряча лінія», створена спільно з Міносвіти за підтримки ЮНІСЕФ.
  • Впровадження і розвиток дистанційної освіти в систему навчальної діяльності для різних категорій дітей. За підтримки ЮНІСЕФ створено портал Доступна освіта - dostupnaosvita.com.ua, на якому розміщені безкоштовні відеоуроки з української мови, літератури та історії України з презентаціями, тестовими завданнями. Важливо – БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ!
  • Канікулярні табори «Міжнародна зелена школа» для дітей та молоді з Донбасу, Криму та з родин учасників АТО, в програмі яких інтенсивна підготовка до здачі ЗНО, ДПА, психологічна реабілітація та STREAM освіта.